Vyklizení Praha vše zařídila na výbornou

Říká se, že je mnohem lepší vyhořet nežli se stěhovat. Bohužel musím konstatovat, že tomu tak skutečně je pouze v případě, kdy nemáte, na koho se obrátit s případnou pomocí ohledně celkového vyklizení. Praha je ovšem městem neomezených možností, a tak jsme se s manželem rozhodli využít pomoci společnosti, která se mimo jiné zaobírá také vyklízením bytů. Stěhovali jsme se konečně do svého snového rodinného domu, a tak jsme chtěli mít byt vyklizený, co možná nejdříve. S firmou, která nám s vyklízením pomohla, jsem tak byla nadmíru spokojená. Vše proběhlo rychle a hladce.

Stěhování? Praha a služby vyklízecí společnosti nám situaci značně ulehčili

Dlouhou dobu jsme nemohli ani pomyslet na nastávající stěhování. Praha nám ovšem díky vyklízecí společnosti, která se těmito službami zaobírá, velmi pomohla a situaci značně ulehčila. Dalo by se říci, že nebýt ji, ještě nejsme přestěhovaní. Stěhování s manželem bytostně nenávidíme, a to zejména z toho důvodu, že jsme se jednou do podobného stěhování pustili na vlastní pěst. Bez přátel, bez vyklízecí společnosti, bez rodiny. Prostě jen my dva a náš malý, avšak věci přepěchovaný byt. Musím konstatovat, že již nikdy bych se po této zkušenosti do vyklízení bytu na vlastní pěst, nepustila. Zaplatit si za kvalitní službu včetně odvozu odpadu, který si s sebou do nového bydlení rozhodně nechce nikdo brát, je k nezaplacení.

Odvoz odpadu byl zajištěn

Jak již jsem naznačila, odvod odpadu na legální skládku byl rovněž zajištěn jednou a tou samou společností. Zbytečné harampádí, kterého jsem se zpočátku sice nechtěla tak úplně vzdát, nakonec skončilo na skládce a já si budu moci svůj nový domov zkrášlit k obrazu svému za pomoci zcela nových dekorací a bytových doplňků. Naštěstí pro nás již ale věříme tomu, že žádné další stěhování nás již v budoucnu nečeká a řešit tak tuto situaci budeme maximálně až za pár let u našich dětí, která budou chtít vylétnout z hnízda.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyklizení Praha vše zařídila na výbornou
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR