Lepinox plus ochrání vaše rostliny proti housenkám

Každý zahrádkář chce mít své rostliny v tom nejlepším stavu. Mnohdy se však stane, že jsou vaše okrasné či ovocné dřeviny, vinná réva, polní plodiny a další ohroženy housenkami škodlivých motýlů. V tom případě je potřeba použít účinnou zbraň. Lepinox plus vám zaručí ochranu. Účinkuje selektivně a nepoškozuje dospělé motýly ani jiné živočichy.

Lepinox plus

Lepinox plus

Lepinox plus likviduje mnoho druhů housenek

Lepinox plus je primárně určen na ochranu všech vašich rostlin proti housenkám. Účinně pomůže v boji proti housenkám:

  • obaleče jablečného,
  • obaleče švestkového,
  • obaleče východního, mramorového či jednopásého,
  • housenky běláska, můry nebo píďalky.

Výhodou tohoto přípravku je, že nepůsobí škodlivě na již vyvinuté dospělé motýly ani žádné jiné živočichy.

Postřik provádějte důkladně

Tento přípravek se prodává ve formě prášku, ze kterého se vyrábí postřik. Ten musí být prováděn velmi důkladně, protože larvy motýlů jej musí sníst spolu s potravou, aby byly zlikvidovány. Proto byste listy měli stříkat i ze spodní strany. Toto ošetření by mělo být provedeno už v době líhnutí vajíček. Takto má postřik největší účinnost. Aplikaci roztoku byste měli nejpozději do deseti dnů zopakovat.

Dbejte na svou bezpečnost

Na trhu tento postřik patří k nejúčinnějším zbraním proti nechtěnému zničení vašich rostlin a plodin housenkami. Nezapomínejte však na to, že to je chemikálie, a musíte tak dodržet pár bezpečnostních podmínek. Po postřiku byste měli toto místo opustit a vrátit se tam můžete hned po zaschnutí. Přípravek Lepinox plus může vyvolat alergickou reakci, proto byste měli hlavně dětem zabránit, aby se k němu nedostaly.

Pokud si nejste jisti, zda je tento přípravek vhodný právě pro vaši zahradu nebo pole, poraďte se s jeho prodejcem, který vám jistě rád pomůže.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Lepinox plus ochrání vaše rostliny proti housenkám
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR