Banka vám nedala hypotéku? Poradíme vám, jak i přesto bydlet ve vlastním

Na vlastní bydlení je potřeba mít dostatek finančních prostředků, a to samozřejmě jen tak někdo našetřeno nemá. Také proto se to obyčejně řeší hypotékou. Vzhledem k velmi přísným podmínkám pro získání hypotéky, se to však mnoha lidem nepodaří. Je to také váš případ? Tak nezoufejte, protože tato situace má své řešení. A to v podobě nové služby, která se objevila na trhu. Pojďme si o ní říct něco blíže.

Nová služba je tady pro všechny

Představte si, že byste si mohli vybrat vysněnou nemovitost v České republice, a tu splácet formou nájmu. A přesně to vám nabízí nová služba na trhu. Když budete platit nájem v běžném nájemním bytě, tak tento byt nikdy nebude váš. To je zásadní rozdíl oproti tomu, co nabízí Coolnajem.cz a svým pojetím je tak velmi zajímavou alternativou k hypotéce. Také doba splácení vaší nemovitosti je velmi podobná lhůtám, které si můžete nastavit u hypotéky. V tomto případě se jedná o období od 5 do 20 let. Toto rozpětí poskytuje široké možnosti všem skupinám žadatelů. K bydlení se tak můžete dostat, i když nejste významně finančně silní.

Garantované splátky a rychlé bydlení

Při tomto revolučním způsobu financování, získáte hned několik garancí. Díky rozumně nastavenému systému se při zodpovědném splácení nedostanete do finančních potíží a zároveň budete mít velmi rychle střechu nad hlavou. Získáte například:

  • Garanci výše měsíčních splátek
  • Bydlení do 3 měsíců od podpisu smlouvy

Garantované měsíční splátky jsou velmi důležité, protože vždy budete přesně vědět, kolik peněz budete v daný měsíc potřebovat na nájem. Hřát vás přitom bude skutečnost, že nemovitost nakonec bude vaše. Společnost poskytující tyto služby má na vyřízení všech formalit 3 měsíce. Bydlení tak získáte velmi rychle. Rozhodnete-li se do toho jít, jednoduše si na výše uvedeném webu vyberte vhodnou nemovitost, která se vám líbí a zadejte si poptávku.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Banka vám nedala hypotéku? Poradíme vám, jak i přesto bydlet ve vlastním
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky