Zažijte nezapomenutelný tandemový seskok padákem s partnerem

Jste zážitkový typ člověka? Přijďte si ozkoušet tandemový seskok padákem. Jištěný tandemový seskok padákem patří mezi dobrodružné výzvy, jež vás bude oblažovat celý život. Jestliže vám dobrodružný tandemový seskok doopravdy padákem učaroval, obraťte se na prověřené organizátory, protože prováděný tandemový seskok padákem musí stát na bezpečnosti. Život a zdraví jsou přednější zážitkům a dávkám adrenalinu.

Ozkoušejte si tandemový seskok padákem a pohled na svět shora

Na internetových stránkách Tandem2.cz si každý nadšenec může zamluvit tandemový seskok padákem za 3100 Kč. Využít ho můžete vy sami nebo ho dát někomu ze svých blízkých jako originální dárek k Vánocům nebo třeba k narozeninám. Vybírat můžete z celé nabídky tandemových seskoků a objednávku si zajistit prostřednictvím webových stránek. Během seskoku se dají pořídit i záznamy, které vám zůstanou jako vzpomínka na neopakovatelný zážitek. Skákat můžete také ve větší skupině, seskok je poté výrazně levnější.

Kdo tandemový seskok padákem v Česku provozuje?

Veškeré uvedené akce se konají na mnoha místech republiky, teď už je pouze na vás, jakou lokalitu pro tandemový seskok padákem si vyberete. A tak kupříkladu Kolín, Most, Kunovice, Příbram nebo Brno jsou města, kde se skáče zrovna dnes, přesněji řečeno – na jejich letištích. Přesná poloha každého letiště je zmíněna na webu i s GPS souřadnicemi. S přítelem, přítelkyní, s nejlepším přítelem nebo někým z rodiny si ozkoušejte bezpečný tandemový seskok padákem. V Brně jsou dokonce dvě místa, na nichž je organizován tandemový seskok padákem.

Máte-li žaludek na se na lekce volného pádu AFF – Assistant Free Fall, ze 4000 m můžete skákat pod dozorem dvou instruktorů. Pro tyto kurzy jsou nutné zdravotní prohlídky u leteckého doktora. Za tento kurz zaplatíte 36 tisíc korun.

Pakliže se vám zážitkový tandemový seskok padákem opravdu líbí a rádi byste mu obětovali víc energie, můžete například využít lekce pro samostatný seskok, IAFF, AFF, případně také či satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zažijte nezapomenutelný tandemový seskok padákem s partnerem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR