Sháníte vhodnou školku pro své děti? Vyzkoušejte soukromou školku Čiperka!

Soukromá školka Čiperka pořád nabírá nové děti. Pedagogický, logopedický i zdravotnický personál, který má Soukromá školka Praha Modřany, poskytuje dětem škálu výukových a zábavných programů a obecně plnohodnotně strávený čas v dětském kolektivu.

Školka Modřany nabízí žáčkům spoustu zájmových činností

Děti, které v této školce našly druhý domov, si mohou vybrat z mnohých nabízených zájmových kroužků, ať se jedná třeba o výuku angličtiny, tenisu, hry na flétnu nebo plavání. Při kurzech keramiky si zase děti procvičí jemnou motoriku, na lekcích jógy se naučí dobře dýchat a lépe držet tělo. Pozitivní vztah ke zvířatům získávají děti aktivitami, jako jsou hipoterapie a canisterpie, aktivity využívající koně a psy.

Čiperka je ideální volbou pro rodiče a především děti

Soukromá školka Čiperka ovšem nemyslí pouze na děti, ale myslí rovněž na rodiče. Rodiče dětí jsou v této mateřské školce vždy vítáni. Jestliže si pro svá dítka vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Udržování příjemné rodinné atmosféry a spolupráce s profesionálním učitelským sborem jsou zde důležitými krédy. Děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat nejrůznější památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví zoo, mohou jet i na hory.

Čiperka není klasickou mateřskou školkou

Soukromá školka Modřany pečlivě, a přesto hravě připravuje budoucí prvňáky na vstup do školy. Předškolákům je zde připraven zajímavý výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se vyučuje zdravovědě, učí se zde rovněž o vlastnostech lidského těla o péči o zdraví. Budoucí prvňáčci jsou každoročně slavnostně šerpováni na parníku na Vltavě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sháníte vhodnou školku pro své děti? Vyzkoušejte soukromou školku Čiperka!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR