Proč vystavět sportoviště i vaší obci?

Ne zbytečně se říká, sportem ku zdraví. Přísloví, které už dříve platilo a které v současné době půné sedavých zaměstnání platí stále víc a víc. A platí navíc v každém věku. Klíčové je potom začít už v dětství, ale ani v dospělosti  není rozhodně pozdě začít provozovat nějaký sport. Podstatné je mít kde sportovat.

Sportovní hala i ve vaší obci

V současné době jsou neodmyslitelnou součástí občanské vybavenosti sportoviště v podobě sportovních hal, hřišť nebo tenisových kurtů. Obyvatelé konkrétního města a obce zpravidla, chtějí po svých zastupitelích, aby byla v místě jejich bydliště zahájena výstavba sportovišť. Jen zřídkakde je totiž víceúčelových hřišť skutečně dost. Přítomnost víceúčelových hřišť je pak rovněž  lákadlem pro potenciální obyvatele konkrétní obce či města. Kvalitně vybavená místa tak povětšinou vzkvétají a je na nich živo. Dostatek kvalitních sportovišť tomu jistě pomůže.

Nafukovací nebo pevnou halu? Pokud je pevně rozhodnuto o tom, že výstavba sportoviště opravdu proběhne, jsou zájemcům k dispozici nafukovací a pevné haly. Nafukovací a pevné haly lze pohodlně skládat a případně přesunout jinam, nicméně nafukovací haly jsou na tom v tomto ohledu o něco lépe. Dávají jim přednost zejména provozovatelé sportovišť, kteří chtějí halu na léto sundavat a dopřávat svým sportovcům hru na otevřeném prostranství. Pevné haly jsou zase levnější, co se týče provozních nákladů, resp. alespoň ve vytápění.

Výběr povrchu sportoviště

Předně je třeba vzít v úvahu, jaký budete vybírat bezúdržbový sportovní povrch. Na výběr je pak třeba pravá umělá antuka, vpichované koberce, polypropylenové povrchy se zárukou až patnáct let a životností až třicet let nebo další sportovní povrchy dle přání objednatele i sportovců. Možností je dnes celá spousta a stačí pouze ochota investovat peníze do skutečně užitečné věci.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Proč vystavět sportoviště i vaší obci?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR