Valím oči. Takhle vymazlený sexshop tu ještě nebyl. A k tomu česky!

Přál jsem si oživit sex s manželkou. Ne, kecám, zpestřit to oběma. Aby náš sex získal na grádech. Jasně že se furt dost milujeme, jenže náš sexuální život byl v posledních letech čím dál nudnější. Ani mě, ani ženu už sex nebavil, jak by se u sexu čekalo. Leč projíždění sexshopů s erotickými pomůckami je zdlouhavé, navíc jsem netušil, co chci. Přitom mě však zaskočilo, že jsem našel webovky, kde jsou texty orientované jen na erotické pomůcky a jejich praktické používání. Kategorie Inspirujte se obsahuje velký objem testů erotických pomůcek, prádla a všeho možného, které můžete použít pro oživení sexu.

Lidi na webu vysvětlují, co těmi pomůckami pro lepší sex dělají, jak se mohou využít erotické pomůcky, vibrátory anebo prádlo. Díky webu pochopíte, jaké klady a zápory mají různé vibrátory, na co si dát pozor, atd. Prostě ideální studnice nevšedních nápadů na zlepšení sexu. Začetl jsem se to toho hned na několik dnů. Milování se ženou se zintenzivnilo díky společně stráveným večerům u těchhle stránek. Nejvíc mě příjemně zaskočila sekce Pořádná masturbace, kde jsem našel rady jak na milování bez milenky.

Navíc mě udivilo, že tam pracuje fakt sympatická prodavačka. I když je její vyjadřování leckdy hrubější, její rady a inspirace bývají humorné. Dejme tomu i taky jak zvětšit penis. Přitom se má co činit, aby jí prodejna s erotickými hračkami vynášela, přitom vám k tomu dá cenné zkušenosti! Všelijaké vibrátory, osobité anální kolíky, oblíbené kovové erotické pomůcky, rozličné sady pout, kroužky a návleky v sadách – to všechno zná, a to určitě blaží jejího přítele. Dokonce napsala článek, jak otestovala trojku s umělou vagínou Fleshlight . Popravdě řečeno – takový kus by mi v posteli vyhovoval.

Takhle končí moje popisování nejskvělejšího webo o sexu a erotických pomůckách, který jsem objevil.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Valím oči. Takhle vymazlený sexshop tu ještě nebyl. A k tomu česky!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR