Přepravky pro psa jsou skvělými pomocníky na cestách

S manželem jsem si přednedávnem pořídila krásnou fenku kolie, které říkám Lisa. V momentě, kdy jsem jí spatřila v útulku, jako malé štěňátko, okamžitě jsem si ji zamilovala. Měla totiž naprosto překrásný pohled s neodolatelnou jiskrou v očích. Poté, co jsem jí s mužem dovezla do našeho bytu, ihned si zamilovala náš gauč v obývacím pokoji, kde s námi nyní tráví většinu času. Celá rodina ji naprosto zbožňuje a stala se ihned miláčkem všech. Dokonce s námi jezdí i na letní dovolenou, a to díky tomu, že máme doma přepravky pro psa, které vždy bereme s sebou. Lisa se v nich cítí bezpečně a cesta pro ni není tak stresující. Když k tomu připočtu ještě celou tašku laskomin, je Lisa v sedmém nebi, a to ať již se nachází doma či mimo něj.

Přepravky pro psa nám dovolí cestovat ve třech

Dalo by se říci, že tyto přepravky pro psa, nám konečně dovolí cestovat ve třech. S mužem totiž cestování milujeme, a to nejen v létě. V dnešní době rovněž není problém sehnat kvalitní zájezd do zahraničí, kde se při ubytování počítá s domácím mazlíčkem. Jsme tak nesmírně rádi, že s Lisou můžeme prožívat krásné chvíle nejen doma, ale i při našich cestách. Lisa totiž neuvěřitelně moc miluje moře. Ráda plave, loví malé rybičky a také se ráda válí na písku či na dece. Na letní dovolené se s ní člověk rozhodně nenudí. Dělá nám radost, když jí vidíme s manželem konečně poprvé v životě plnou štěstí.

Lisa svůj nový domov zbožňuje

Lisa svůj nový domov plný lásky, kterou jí dáváme každý den, naprosto zbožňuje, a i když její začátky na tomto světě nebyly vůbec jednoduché, nyní je všechno naprosto jinak. Lisa potřebuje lásku a pochopení a přesně tyto aspekty jsme schopni jí nabídnout. Při každé vhodné příležitosti tak vezmeme do auta přepravky pro psa, zabalíme pár laskomin s sebou a jedeme vstříc novým zážitkům, a to třeba jen kouskem za humny.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Přepravky pro psa jsou skvělými pomocníky na cestách
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR