Nechte si zhotovit postel na míru přesně podle svých požadavků

Každá ložnice bývá nejčastěji využívána jako místnost vhodná pro regeneraci, oddech a také jako  hnízdečko lásky. Pomůžeme vám takovou místnost zařídit! Ať už si budete přát postele na míru, postele z masivu, ložnicový nábytek nebo například čalouněné postele, vždy budeme při jejich zhotovování myslet hlavně na vaše pohodlí, spánek i zdraví.

Pořiďte si postel na míru

Podle vašeho zadání vám ochotně vyrobíme kvalitní postele na míru. Ložnice na míru v sobě zahrnují nábytek, postele, čalounění i pěkné dveře. K výrobě se využívá dřevo i dýha, kterou je možné uspořádat do zajímavých obrazců, či ve vlisované listy. Vyrábíme také rozmanité dekorace na míru, které umíme i podsvítit. Vaše ložnice se tak okamžitě stane zcela novou místností.

Kvalitní zpracované čalouněné postele

Chcete-li si pořídit do své ložnice pořádnou postel, svěřte se do našich rukou. V nabídce společnosti naleznete také čalouněné postele i sedací soupravy. Čalounění je dokonale zasazeno do bukové kostry s korpusem na míru každému zákazníkovi. Nejoblíbenější čalouněný nábytek představují soupravy Mondo, Afrodité, Elano, Dafné a mnoho jiných. Velmi precizní zpracování a originální design vytváří z čalouněné postele vskutku nábytkářský skvost.

Postele z masivu pro vydatný spánek

Doslova každý, kdo si pořídí postel, čeká, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegantnost a především co nejdelší trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Takové postele jsou vyráběny z bukového dřeva, které se pyšní dlouhou životností. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Statný rám je podtrhován profilovou střednicí, které není třeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nechte si zhotovit postel na míru přesně podle svých požadavků
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR