Naturální kosmetika, eko výrobky a spotřebiče do vaší domácnosti najdete na vk-nature.cz

E-shop vk-nature.cz je doslova sen každé hospodyně, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. K dispozici je naturální kosmetika, ekologické produkty a spotřebiče do domácnosti. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací a bytových doplňků, domácích elektrických spotřebičů a domácích potřeb je společnost Dedra. Zdravá výživa ve stylu ajurvédy je pak reprezentována značkou DNM. DXN se pak zabývá výrobky z houby Reishi. Přírodními bioinformačními produkty se pak zabývá spol. ENERGY. Nabídka nezapomíná také na vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo kupříkladu magnetické šperky Energetix.

Společnost Dedra se pak zabývá ekologickými drogistickými výrobky. Kosmetika neobsahuje žádnou chemii, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Proto jsou produkty Dedra vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Poněvadž Dedra považuje za důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Potřeby do domácnosti představují například přípravky na obuv, podlahy nebo kůži. K dispozici jsou i čisticí prostředky na koberce a skla a autokosmetika, osvěžovače vzduchu a textilií.

V kategorii s názvem Dům a zahrada je k mání řada zboží pro domácnost: koberce, dekorace, textil, dekorativní vázy, hodiny, budíky a domácí spotřebiče. Zakoupit si můžete také nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Opomenout nelze ani multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Tento spotřebič dokáže nahradit až 16 jiných robotů. Peníze i čas vám dokáže ušetřit také multifunkční robot Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Naturální kosmetika, eko výrobky a spotřebiče do vaší domácnosti najdete na vk-nature.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR