Kupte si šperky Swarovski, prsteny stříbrné, náušnice stříbrné, či přívěsky přímo od nás

Obliba krystalů Swarovski spočívá v jejich zpracování. Klenotnická společnost Čištín, s. r. o., se soustředí na šperky Swarovski, náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a přívěsky. Můžete si tak vybrat z bohaté nabídky zahrnující oblíbené prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, elegantní stříbrné a zlaté přívěsky osázené drahými kameny a krystaly Swarovski. Oblíbený český vltavín, zajímavý granát, dále oblíbený přírodní ametyst, olivín, topaz, oblíbená říční perla černá, lososová, bílá, růžová i stříbrná obohacuje klenoty z našeho sortimentu.

Nabídka našeho šperkařství zahrnuje zajímavé náušnice stříbrné, elegantní prsteny stříbrné a skvělé šperky Swarovski

Nekonečný sortiment klenotů z našeho šperkařského obchodu je zdoben právě krystaly Swarovski. Elegantní šperky Swarovski bývají vyrobeny s rozmanitými efekty a v různých barvách. Naše šperkařství má v nabídce oblíbené náušnice stříbrné, stříbrné prsteny a přívěsky rozličného provedení. K populárním krystalům patří především čistý krystal, tanzanit, ale také light azore, krystaly light rose, emerald, siam, safír, chrizolit, ametyst, topaz, olivín, nebo vitrail light, ale i populární AB krystal a decentní fuchsia.

Nádherné náušnice stříbrné s bezpečnostním uzavíráním mnoha typů nakoupíte právě v našem klenotnictví

Nekonečná řada krásných klenotů, pojímající také náušnice stříbrné, je ideálně zhodnocena vsazenými krystaly Swarovski, zirkony, nebo dalšími kameny. Při výrobě se dbá na pečlivé vsazení krystalů, aby se krystal či kámen mimovolně neuvolnil. Výsledný vzhled náušnice stříbrné je důsledkem použití čistého rhodia, jež perfektně posiluje celkovou odolnost klenotu a k tomu ještě zabraňuje oxidaci.

Elegantní i masivní prsteny stříbrné pro všechny věkové kategorie

Nabídka našeho klenotnictví pojímá prsteny stříbrné zdobené zirkony, případně dalšími syntetickými kameny. Pro výrobu prstenů se využívá stříbro o ryzosti 925/1000, čisté rhodium slouží k povrchové úpravě prstenů stejně jako u náušnice stříbrné. Neboť jsou hodnotné prsteny stříbrné velice oblíbené u všech pohlaví a věkových kategorií, v sortimentu našeho šperkařství jsou zahrnuty prsteny stříbrné různých velikostí. A tak je nutné do objednávky napsat i velikost prstenu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kupte si šperky Swarovski, prsteny stříbrné, náušnice stříbrné, či přívěsky přímo od nás
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR