Sedací souprava jako dominanta interiéru

Zařizujete byt, dům či interiér kanceláře? Možností máte tisíce. Jediným limitem pro realizování představ je vaše vlastní fantasie a stav na účtu. Ovšem i s omezenými finančními možnostmi lze vytvořit skutečnou parádu.

Kožené sedací soupravy jako znak luxusu

Výběr nábytků je v dnešní době vskutku úžasný. Nejen kamenné prodejny se rvou o přízeň zákazníků, směle jim v tom sekundují i desítky e-shopů. Kožené sedací soupravy patří v nabídkách všech prodejců k tomu nejvyššímu levelu, jaký mohou zákazníkovi nabídnout. Jejich velikost, provedení i samotná kvalita kůže jsou přitom faktory, které se nejvíc podílí na rozdílností cen.

Pokud byste svůj interiér chtěli vyšvihnout ještě o něco výš, díky zakázkové výrobě vám ji producenti rádi vytvoří přesně na míru. A právě u ní možná takový krok není marný. Vzhledem k charakteru a materiálu provedení je pravděpodobné, že vám bude dělat společníka spoustu let. K jejich pořízení si ovšem připravte vyšší rozpočet, ceny se pohybují v řádech deseti tisíců.

Klasické sedací soupravy jsou v kurzu

Patří k nejvíc prodávaným kusům nábytku a jejich výběr je ještě širší než u kožených sedaček. Čalouněné sedací soupravy jsou součástí našich domácností již desetiletí a je zcela bez diskuze, že dlouho ještě budou. Představují ideální volbu v poměru cena/výkon, to znamená, že v tomhle segmentu je tradičně nejširší výběr pěkných kousků za rozumné peníze. Jsou navíc velice variabilní a díky modernímu provedení splňují i nároky náročnějších zákazníků.

Rozkládací pohovka, nenápadný elegán

Pokud hledáte spíš provizorní řešení než stálý kus nábytku, ovšem nehodláte se vzdát určitého komfortu ani pěkného designu, jsou tu rozkládací pohovky. Představují ideální volbu do menších interiérů, poskytují však dostatečné pohodlí a jsou neocenitelné pro vaše hosty či příbuzné. Zároveň jsou mimořádně praktické a účelné – přes den poslouží jako sedačka, v noci jako postel.

Tak co, která možnost oslovila vás?

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sedací souprava jako dominanta interiéru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR