Mobilní vířivky mají mnoho výhod. Proč jsou skvělé i pro vaše zdraví?

Zdravotní přínosy vířivek a lázní jsou uznávány již tisíce let. Dnes jsou tyto přínosy pro zdraví možná důležitější než kdy dříve. Přiznejme si to, všichni vedeme neuvěřitelně stresující život. A s množstvím stresu, který na své tělo vyvíjíme, stále více z nás zjišťuje, že naše zdraví už není takové, jako dříve. Migrény, bolesti svalů a kloubů – to jsou jen střípky toho, co s námi dokáže udělat stres. Proto jsou tady mobilní vířivky, aby vám s těmito zdravotními problémy pomohly.

Mobilní vířivky

Mobilní vířivky

Mobilní vířivky

Ještě nedávno nebylo pořízení domácí vířivky opravdu levnou záležitostí, nicméně v poslední době se trh s těmito zdravotníky pomocníky rozrostl, a vířivky jsou tak dostupnější než kdy dříve. Za to mohou hlavně nafukovací mobilní vířivky, které nejenom, že jsou finančně dostupné, díky své mobilitě mají také spoustu dalších výhod. Můžete je používat jako vnitřní nebo venkovní vířivky či si je s sebou vzít na víkend na chatu či k přátelům na oslavu.

Hřejivé účinky

Když relaxujete v horké vodě ve vířivce, probíhá několik fyzických procesů. Jak se vaše tělo zahřívá, zahřívá se také vaše krev. To způsobí, že se vaše cévy rozšíří, což zase zvýší váš oběh. Výsledkem je snížení krevního tlaku, často už za 20 minut. Horká voda navíc způsobí, že se vaše svaly uvolní, protože teplo z vody se přenáší hluboko do vašich svalových vláken. Na rozdíl od vany má vířivka vnitřní systém vytápění. Proto může udržovat teplotu teplé vody neomezeně dlouho.

Hydroterapie a masáže

Hydromasážní vířivé vany mají skvělé vodní trysky. Dokonce i v nižších rozpočtových modelech vytvářejí bublinkové vzduchové trysky silnou masáž, která nabízí zlepšení vašeho zdraví a relaxace. Výhody masáže vodními tryskami jsou obrovské. Uklidňují napětí a úzkost, zmírňují bolesti svalů a kloubů a pomáhají vám zbavit se stresu – prostě poskytují vám celkovou masáž těla. A odstranění stresu je také klíčovou součástí hubnutí!

Pokud byste si chtěli pořídit i pevné vířivé vany, určitě vsaďte na vířivky pro plavání – swim-spa.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mobilní vířivky mají mnoho výhod. Proč jsou skvělé i pro vaše zdraví?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR